Únor 2012

Černá labuť

27. února 2012 v 19:00 | Ghastly-Admin |  Filmy

Včera jsem již po druhé shlédl film "Černá labuť" (Black Swan). Musím říct, že i po druhé jsem měl stejný pocit jako po prvním shlédnutí. Mrazení, zmatenost, pocit, že jsem shlédl mistrovské dílo a naprostý pocit vtažení do děje.

Ještě nikdy se mi totiž nestalo, abych měl u filmu na konci mrazení. Ke všemu když hlavní postava na konci filmu pronese
"It Was Perfect" (Bylo to perfektní) jste naprosto plní dojmů z tohoto (alespoň pro mě) megafilmu. Napětí a psycho od začátku filmu jen graduje a je tam nádherně vidět vývoj hlavní postavy od "hodné holčičky" až ke "zlé mrše" neboli z bílé labutě do černé labutě.

Natalie Portman je naprosto neskutečná, famózní, a nádherně se vžila do své role. A myslím, že zde je Oscar pro nejlepší herečku v hlavní ženské rolio naprosto oprávněn.
I dlouho po filmu si budete celý příběh promítat ve své hlavě a ten děj vás prostě nepustí. Budete nad tím filmem přemýšlet ještě dlouho po skončení. Pro mě rozhodně jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděl. A to jsem si poprvý říkal, že film z prostředí baletu mě asi moc bavit nebude. Nicméně všechny předsudky jsem dal stranou a máme tu velmi vzácný film. Jasný 10/10!

10/10[5] Almost Perfect Life II: Dopis

25. února 2012 v 1:02 | Ghastly-Admin |  Almost perfect life II

Hmmm :) Zní to jako špatný vtip, ale po roce a pů je tu nový díl, kdysi oblíbeného komixu. Má největší sláva je dávno pryč, ale jen tak z nostalgie. No pro celý článek si musíte najet na celý článek :D

Nová "Úvodka" K Almost Perfect Life II

24. února 2012 v 19:33 | Ghastly-Admin |  The sims 2-komixy
Jsem nějakej bez nápadů, měl jsem úplně navrženo jakou úvodku udělám, ale ve výsledku to působilo dost hrozně. Tím pádem moje inspirace vzala rychle za své a stvořil jsem dosti "neoriginální" věc. Ale pořád mylsím lepší, než ta úvodka na gauči :D Jinak to značí i to, že jsem nafotil další díl a snad během zítřka ho zveřejním. Takže tady nová úvodní fotka:


EXKLUZIVNĚ: nová fotka z chystaného dílu :) ↓Lauře jsem dal jen jiný vlasy. Sice jsou nic moc, ale jsou to jejdiný vlasy, který momentálně ve hře mám, které vypadají opravdově blondatě a odpovídají délce, které měla v posledním díle ( Ikdyž rok a půl je dlouhá doba, to už se jí mohly změnit :D)

Dokončení komixu Almost Perfect Life, II. série

22. února 2012 v 22:37 | Ghastly-Admin |  O blogu-Aktuality

Doufám, že si ještě někteří z vás pamatují na komix ALMOST PERFECT LIFE II. Bylo to pokračování předchozího ALMOST PERFECT LIFE I. Druhá série v tuto chvíli má 4. díly. Poslední díl byl zveřejněn 5.ŘÍJNA 2010!!! Já vím, neuvěřitelně dlouhá doba, ale tak jsem si řekl, že děj ještě ,,jakš takš" pořád v hlavě mám, a je mi škoda to nechat takhle nedodělaný, Nemám rád věci, které jsou nedodělaný. Tak jsem si řekl ,proč tento komix neobnovit. Vždyt toto se dělá i např. u seriálů. Nějaký čas se nevysílá a pak zase jo. Dokonce myslím, že i simíky z této rodiny ještě pořád mám..

TÁÁKŽE, v pátek nafotím novou úvodní fotku (Protože tohle je vážně otřes :D co chete všechno je to dva roky starý) a trochu pozměním nějaké detaily, Promiňte, ale tyhle vlasy co má Laura jsou hrozný a ta barva fuj! Takže snad v pátek návrat ALMOST PERFECT LIFE II.

pro připomenutí poslední, zveřejněný díl:<<< 4.Díl Návrat ztracené kamarádky >>>

(APL,2x04)

a jen pro zajímavost, doplňuji fotky do první série, kde se z úplně neznámých důvodu vymazali, takže kdyby si někdo chtěl připomenout první sérii :) ( Obrázky jsou zatím jen u úvodu a 1. ho dílu a pak asi až od 15. dílu do 20. dílu)>>ALMOST PERFECT LIFE, KOMPLETNÍ PRVNÍ SEZÓNA<<<


Melanie Green - nové fotky

21. února 2012 v 19:27 | Ghastly-Admin |  Simka blogu: Melanie Green
Dřívější návštěvnící si určitě dobře pamatují na Melanie Green. Simku blogu (za dob Sims blogu) a tak nějak se mi po ní zastesklo tak jsem udělal nové fotky :)Když jsme k Melanie vtrhli s fotoaparátem zrovna si myla vlasy. Její "jejda výraz" mluví za vše. Vůbec nikoho nečekala. A jak, že se Melanie (Nyní 25 letá simka) téměř po roce má?


My děti ze stanice ZOO (film, 1981)

18. února 2012 v 20:50 | Ghastly-Admin |  Filmy


Tak jsem tedy zhlídnul tento film podle stejnojmenné knihy "My děti ze stanice ZOO" v originále "Wir Kinder vom Bahnhof Zoo" a film se samozřejmě neubránil srovnání s výtečnou knihou....


Musím říct, že hned od počátku jsem byl zvědavav, jak je to zfilmováno. Stopáž má film dvě hodiny.
Myslel jsem si, že je to akorát. Ale je to strašně málo. Protože některý důležitý scény z knihy nebyly ve filmu vůbec.
Začátek byl moc uspěchaný. V knize je napsáno, že matka Christiany zjistí, že fetuje až po roce.
Ve filmu (co sem to já tak pochopil) je to tak, že si "párkrát" píchla ( No ono to bylo vidět snad jen dvakrát, že si něco dala) a její matka na to hned přišla, když si píchla nějakou nečistou drogu a zkolabovala, ale to je zhruba až v půlce knihy a tady je pak skoro už na konci.
Možná kdybych knihu neznal, byl bych z filmu naprosto šokován, ale takle jsem byl spíš, né zklamaný, ale jak už jsme psal, nebyl to pro mě žádný film nad kterým bych si řekl "WOW" Nicméně, herci podali slušné výkony a navíc věrohodné.

Film, respektive kniha je stará více než 30 let, ale i po tak dlouhé době je (bohužel) téma drogy pořád dost aktuální. Takže kdo si chce tento narkomanský příběh 14 leté dívky "užít" doporučuji sáhnout po knize, protože si myslím, že jakmile začnete číst, už vás to nepustí a budete chtít vědět jak to skončí.
7/10


Fotka

18. února 2012 v 16:44 | Ghastly-Admin |  Já a můj blog-Ode mne... pro vás...Tak jsem si jen tak fotil, a tak nějak "Upravil" No je to dost o ničem a vůbec mě to teda nebavilo (Jako něco s tím dělat) což mě dost udivuje, upravovat forky mě vždycky baví...


+ Zkouknul jsem ten film "My děti ze stanice ZOO" No asi takle, knížka je o dost lepší a podorbnější a napínavější. Kniha ve mně zanechala "brouka v hlavě" a po filmu jsem si řekl "Jeden z mnoha filmů"

My děti ze stanice ZOO

15. února 2012 v 20:12 | Ghastly-Admin |  Autor a blog

Právě jsem dočetl tuto knihu....Ještě pořád musím na ten obsah myslet....Moc silná kniha, která je umocněna tím, že je to podle skutečnosti, vlastně podle vyprávění Christine F.

Normálně mi trvá několik týdnů, než knihu přečtu. Ale tuto knihu jsem přečetl za dva dny. Jakmile jsem přišel ze školy četl jsem celý den, vlastně celý včerejšek a dnešek. Nevím čím to je, jestli mě to až tak moc zaujalo nebo proto, že jsem prostě musel vědět jak to všechno skončí.

Momentálně čekám na víkend, až budu mít dost času (Zítra mám do 15:40, než se dostanu domů je 17:00) abych shlédnul film, který je právě natočen podle této knihy. Jsem zvědav, jestli film bude dosahovat stejných kvalit, jako kniha. Poté tady udělám takové, nechci řkat recenzi, ale můj osobní pocit, shrnutí z filmu a knížky. Jak se nad tím teďka zamýšlím, ani nevím jestli dokážu dát dohromady slova, a pocity, které ve mě po přečtení zůstali, ale pokusím se o to.....

Filmy za poslední dobu

13. února 2012 v 17:21 | Ghastly-Admin |  Filmy
Filmů sem viděl za poslední dobu víc, ale moc mě to nebaví sepisovat, ale jelikož jsem byl dneska celý den doma, tak jsem si našel čas a dva filmy, které jsem dneska zkouknul jsem ohodnotil.

STAN HELSING 4/10


- Jedna z mnoha parodií od lidí, kteří se podíleli na "Scary Movie"

"Stan Helsing, jehož největší problém tkví v tom, že si ho všichni pletou s o něco slavnějším Van Helsingem, pracuje v půjčovně videokazet. Při odjezdu na Halloween párty dostane od šéfa pár kazet s úkolem doručit je téměř na druhý konec města" To ovšem netuší, že se v této čtvrti dějí tak podivné věci..................................................................................
Film funguje jako parodie celkem dobře. Ale moc vtipná není. Maximálně se nad něčím usmějete nad něčím si budete ťukat na čelo a nad něčim se vám bude pomalu zvedat žaludek. Alespoň tak jsem to měl já. Taky mi přijde, že děj docela pokulhává a jako celek moc smysl nedává. Je to jen parodie, ale čekal bych zábavu na úrovni (To i všechny 4 díly Scary Movie mi přjdou lepší)Co ty jsi za číslo? 3/10


"Anna Faris a Chris Evans září v hlavních rolích neskutečně vtipné komedie, která hledá odpověď na otázku: Nebyl mezi 19 bývalými náhodou i ten pravý?"

Tak za prví, rozhodně bych tuto komedii nenazval "neskutečně vtipnou" teda pokud vám nepřijde "neskutečně vtipné" klišé vtipy, buranství, a padání, popřípadě praštění se do něčeho...

Od první chvíle co se Anna Faris a Chris Evans spatří je jasné, jak to celé skončí. Dále je velký mínus ta dlouhá stopáž, skoro 2h! (106 min.) Poslední hodina totiž už dost pokulhává a stává se téměř nekoukatelná.
Celkově námět není špatný, ale podle mě je to špatně zpracováno. Chris Evans mi přijde, ze začátku jako sympaťák, postupem času se mi úplně znechutil jak se všude musel "vetřít" nevím, je to jen můj názor, ale co bych chtěl, jen to romantická komedie. Možná bych dal hodnocení i jenom 2/10, ale za Annu Faris to 3/10 ;)

Alexandra Burke - Elephant

12. února 2012 v 15:45 | Ghastly-Admin |  My world-Hudba


Poslechněte si pecku od Alexandru Burke ELEPHANT. Zaručeně budoucí hit letošního léta. *Dance,dance,dance*